5 świetnych gier karcianych, z którymi każdy będzie się dobrze bawić

Ponadczasowa rozrywka, jaką gwarantują gry karciane to sposób zarówno na spędzenie czasu w rodzinnym gronie, jak i doskonały wybór pozwalający rozkręcić imprezę w towarzystwie znajomych. W poniższym wpisie prezentujemy popularne karcianki, które zdadzą egzamin w każdej sytuacji. 

Gry karciane do wspólnej zabawy z całą rodziną 

Czas spędzony w gronie najbliższych to wyjątkowe chwile, które jeszcze bardziej uprzyjemni partyjka gry w karty. Wybór jest ogromny, możemy skorzystać z kart klasycznych i rozegrać jedną z tradycyjny gier, jak oczko czy makao. Sięgnąć możemy również po inne gry, w których wykorzystywane są specjalnie zaprojektowane karty. Jedną z takich propozycji, przeznaczonych do wspólnej rozgrywki są karty UNO. Ponadczasowa gra firmy Mattel to klasyka, którą uwielbiają tak samo dzieci, jak i dorośli. Zdecydowanie są to gry karciane, które znaleźć powinny się w każdym domu, w którym ceni się dobrą zabawę. 

Kultowe Monopoly w formie gry karcianej – szybka rozrywka idealna na wakacje 

Gra planszowa Monopoly to klasyka gatunku, której popularność nie zmalała ani trochę od czasu debiutu. Teraz dostępna jest także w formie gry karcianej. 110 kart umożliwia dokonywanie transakcji, pobieranie czynszu, handel nieruchomościami i wszystkie inne czynności znane z tradycyjnej odsłony gry Monopoly. Kultowa gra Hasbro w wydaniu karcianym doskonale sprawdzi się jako rozrywka podczas wyjazdu na wakacje czy wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wypełnienia czasu. Cała rozgrywka zamyka się w około 15 minutach. 

Imprezowe gry karciane, które rozkręcą atmosferę 

Sztywna atmosfera podczas imprezy to prawdziwy koszmar. Jest jednak prosty sposób, aby tego uniknąć. Sięgając po gry karciane, jesteśmy w stanie ożywić najbardziej drętwą imprezę. Które karcianki sprawdzą się najlepiej? Jedną z obowiązkowych pozycji jest gra imprezowa “Tajne przez poufne”. To doskonale znana gra, podczas której zadajemy znajomym pytania, dotyczące rzeczy, o które prawdopodobnie nikt wcześniej ich nie pytał. To jednak nie wszystko. Aby rozkręcić spotkanie w gronie znajomych, warto zainteresować się grami takimi jak:

– Day&Night PIATNIK

– Gra karciana “DYLEMATY”

– gra karciana “Latające Burrito”

– gra towarzyska “Czółko”

Fajne gry karciane, czyli zabawa w dobrej cenie 

Gdzie zaopatrzyć się w najlepsze gry karciane do wspólnego spędzania czasu w doskonałej atmosferze? Księgarnia internetowa to miejsce oferujące nie tylko książki, ale również posiadająca szeroki wybór gier planszowych, czy karcianych. Atrakcyjne ceny i olbrzymi wybór produktów w jednym miejscu pozwala zrobić zapas gier gwarantujących ogrom zabawy na długie godziny.